"Teraapiasuunad luubi all" üritustesarja raames tutvustab pereteraapiat 16.mail Siiri Tõniste

30. aprill 2012 - kristi

Selle kevade viimasel üritusel tutvustab Siiri Tõniste  kõigile huvilistele pereteraapiat.
Pereteraapia on laialtlevinud psühhoteraapiameetod, mis on suunatud lahendamaks süsteemselt probleeme, mis tekivad inimestel suhtes oma lähedaste ning teiste oluliste inimestega. Traditsiooniliselt on pereteraapia fookuses pereliikmete omavaheline suhtlemine ning suhete kvaliteet, perekonna erinevad arengukriisid ning nendega toimetulek. Teraapia tulemuseks võib olla näiteks perekonna toimetuleku paranemine, üksteisemõistmise suurenemine, emotsionaalse toetuse jagamine ja saamine pereliikmete poolt, probleemilahendusoskuste paranemine. Pereteraapiast rohkem on kirjutatud siin.

Pereteraapiat tuleb meile tutvustama Siiri Tõniste.

Siiri on lõpetanud 2003.a. Professionaalse Psühholoogia Erakooli ja omandanud 2007.a. Tallinna Ülikoolis psühholoogia magistrikraadi. Töötanud varasemalt koolipsühholoogina ja alates 2007.a Põhja-Eesti Regionaalhaigla Psühhiaatriakliinikus psühholoogina. Pereterapeudi täieliku väljaõppe läbis aastatel 2004-2009 erakoolis „Psühhoteraapia Kool“ , praeguseks praktiseerib pereterapeudi, superviisori ja pereteraapia koolitajana. Alates 2009.a. Eesti Pereteraapia Ühingu esinaine. Pereterapeudina tegeleb valdavalt paariteraapiaga ning jätkab õpinguid Tunnetekeskse paariteraapia (Emotionally Focused Couples Therapy) raamistikus.


Üritustesarja kohta saab täpsemalt lugeda ning üritusele registreerida siit:http://www.avitus.ee/koolitused/teraapiasuunad


Kommentaarid: 0
Email again:

Lisa kommentaar:

Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: