Ladies Circle Estonia toetas Avituse emaderühma sel hooajal 1821 euroga

31. mai 2011 - t.

Avituse emaderühma hooaeg sai läbi ning Ladies Circle Estonia andis üle omalt poolt heategevuslike üritustega aasta jooksul kogutud toetuse 1821 eurot.

Ladies Circle Estonia valis Avituse emaderühma oma heategevusprojektiks aastatel 2009 sügis - 2011 kevad. Kahe aasta jooksul on emaderühma toetatud 3872 euriga (60 592 EEK), millest esimesel aastal anti üle 2051 EURi (32 100 EEK) ning teisel aastal 1821 EURi (28 492 EEK).

 

Kuna LCE koosneb naistest, on just emade ning tervete ja hakkamasaavate laste toetamine neile oluline. Avituse emaderühm on mõeldud väikelaste emadele, et anda neile teadmisi laste ja isiksuse arengust, positiivsetest ja tulemuslikest kasvatusviisidest ning kasvatuse ja koduse keskkonna tähtsusest psüühiliselt terve ja hästi toimetuleva isiksuse kujunemisel.

 

Emaderühmas osalenud Piret kirjutab rühmakogemusest nii: "Sellist sorti koolitused on äärmiselt vajalikud ja arendavad. Väikelaste emad on tihtipeale oma murede ja tunnetega üksi jäänud ega oska sealt august kuidagi välja tulla. Sellelt koolituselt ei saa suuri elutarkusi, küll aga kogemusi, teadmisi, et sa pole üksi.". Pikemat tagasisidet emaderühmas osalenutelt saad lugeda siit.

 

Toetuse kogumiseks korraldas Ladies Circle Estonia mitmeid heategevuslikke üritusi. Kaks korda toimus Keila koolis noortega ühisprojektina korraldatud  Playback show. See on üritus, mis sai alguse pikast Keila Kooli traditsioonist, kus abituriendid jäljendavad erinevaid Eestist ja mujalt maailmast pärit staare. Lisaks küpsetati jõulude ajal ise leiba, pirukaid ja kooke ning müüdi neid Round Table Eesti safaril Pärnumaal. Tänu LCE-le pani oma toetusega emaderühmale õla alla ka Olympic Casino.

 

Suur aitäh Ladies Circle Estoniale! :)

 

Avituse emaderühm

 

Kommentaarid: 0
Email again:

Lisa kommentaar:

Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: