Avituse kogemusnõustamise ja grupitöö uus hooaeg

17. september 2016 - Anneli Valdmann

Kogemusgrupp, vestlusgrupp, psühholoogiliste oskuste õppimise grupp, kogemusnõustamine ja muu nõustamistöö - midagi ka sulle?
Kogemusnõustamine Avituses

Avituse kogemusnõustajate võrgustikus teeb täna tööd 83 riikliku väljaõppe lõpetanud kogemusnõustajat. See on võimalus inimestele, kes soovivad  ​saada praktilist infot või  ​ arutada enda eluolukordi kellegagi, kellel on olemas isiklik kogemus sarnase keerulise olukorra muutmisest-muutumisest. 

Loe lisainfot  SIIT

Võta ühendust: anneli@avitus.eeAvituse depressioonigrupp alustab 13​. hooaega Tallinnas, Tartus, Valgas, Viljandis, Pärnus


Kogemusgrupp, kus saad õppida enesejuhtimist ja oma elu peremeheks saamist ja ​olemist.​ Uued oskused, uued teadmised, uued vaatenurgad.​ See on mõeldud ennekõike meeleoluhäiretest (depressioon, bipolaarne häire)ja ärevushäiretest​ taastumise toetamiseks, aga ka kõik teised elukriisidega töö tegijad on teretulnud.

Loe grupi kohta lisainfot SIIT


Vestlusgrupp elukriisidest taastujatele  ​ alustab 2. hooaega​

Meie kogemusnõusaja​te​ juhitud grupp neile, kes soovivad läbi grupisuhtluse teha tööd iseendaga. ,,Jagatud mure on pool muret. Jagatud rõõm on kahekordne rõõm. ja,,Kogemustarkus pole vähem väärtuslik kui ülikoolitarkus.'' Tule liitu seltskonnaga.

Loe grupi kohta lisainfot SIITKogemusnõustajate väljaõpe ja supervisioon Avituses


Kuidas õpitakse kogemusnõustajaks Avituses? Mida nad õpivad? Kui kaua see aega võtab?


Kogemusnõustajate väljaõppe kohta leiad soovi korral infot SIIT


Muud nõustamisteenused meie majas

Jätkuvalt  on Avituses tööl professionaalsed nõustajad  ja superviisorid. Oleme sinu jaoks olemas, kui soovid perenõustamist, karjäärinõustamist, coachingut või psühho-loogilsit nõustamist, Tulle savivälja - või loovteraapiasse. 

Vaata lisaks www.avitus.ee või kirjuta kohe info@avitus.ee


Kommentaarid: 0
Email again:

Lisa kommentaar:

Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: