Jaanuaris alustavad uued tööelu toetavad rühmad

26. detsember 2010 - Anne-Ly Rõuk

9. ja 10. jaanuaril alustavad tööd uued tööelu toetavad rühmad projekti "Uus algus" raames.
"Uue alguse" rühmad on mõeldud inimestele, kes on kas jäänud töötuks, peavad toime tulema väga nappide rahaliste vahenditega, on olnud lapsega kodus ja soovivad tööturule naasta, on reaalses koondamisohus või hoopis läbi põlemas üle jõu käiva töö tõttu ning seoses sellega töö ja/või tervise kaotamise äärel, kuid ei oska oma tööelus korrektiive teha. 

Projektis on võimalus osaleda nii rühmatöö kui individuaalnõustamise vormis. Kasutades üht neist variantidest või mõlemat koos.

Rühmas räägime nii teooriat kui arutleme omavahel, teeme loovtöid ja täidame ankeete, vaatame iseendasse ja püüame mõista teisi, otsime oma kasutamata ressursse ning oleme üksteisele nõu ja jõuga toeks. Kõigi osalejate vahel toimib ka "võsatelefon" - ühise meilinimekirja kaudu vahendame üksteisele infot vabade töökohtade, erinevate koolituste, põnevate ürituste jms kohta. Rühmas saab kogeda, et 1+1 ei olegi 2, vaid midagi hoopis enamat, sest koos on palju erineva elukogemuse ja teadmistega inimesi, kes aitavad ühest väiksest ideest kasvatada suuri ja põnevaid asju.

Rühmatöös on projekti jooksul osalenud juba 150 inimest, jaanuaris alustavad 9. ja 10. rühm.  Mõlemas rühmas on veel mõned vabad kohad, seega kui tunned huvi ja soovid osaleda, täida ankeet meie kodulehel.

Rühmas osalemine on tasuta. Projekti toetavad Euroopa Sotsiaalfond ja Eesti riik.

Rohkem infot ja ka ankeedi leiad meie kodulehe "Uue alguse" alalehelt. Hea meelega annab lähemat infot ka rühmajuht Anne-Ly Rõuk aadressil uusalgus@avitus.ee või telefonil 56 577 447.


Kommentaarid: 0
Email again:

Lisa kommentaar:

Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: