Harjumaa vaimse tervise teabepäev 10. juunil

9. juuni 2014 - kristi.leps

Avitus annab projektipartnerina oma panuse Harjumaa vaimse tervise teabepäeva korraldamisse.
10. juunil toimub Tallinna Õpetajate Majas Harjumaa vaimse tervise teabepäev. Teabepäeval keskendutakse positiivsele vaimsele tervisele, õnnestumistele ja õnnelikkusele. Teabepäev osutus väga populaarseks ning osalejate arv täitus äärmiselt kiiresti.

Vaimse tervise teabepäevad toimuvad igas Eesti maakonnas projekti Eesti vaimse tervise ja heaolu koalitsiooni kui eestkõneleja ja poliitikakujundaja võimekuse tõstmine raames. Projekti viib läbi Eesti Rootsi Vaimse Tervise ja Suitsidoloogia Instituut (ERSI), projekti rahastatakse Euroopa Majanduspiirkonna 2009-2014 toetuste Vabaühenduste Fondi vahenditest. Lisainfot leiab VATEki koduelehelt.


Teabepäeva eesmärk on ühiselt mõtestada vaimse tervise edendamise, ennetamise, ravi ja rehabilitatsiooni olulisust inimeste positiivse vaimse tervise ja heaoluseisundi hoidmisel. Koos mõtleme ka piirkondlikele tugevustele ja kitsaskohtadele vaimse tervise valdkonnas.


Teabepäevade sihtrühm: oma vaimsest tervisest hoolivad inimesed, inimeste vaimse tervise eest hoolt kandvad spetsialistid, vaimse tervise valdkonna erialasid õpetavad ülikoolide ja kõrgkoolide esindajad, VATEK-i liikmed, otsustajad ja poliitikud kohalikul tasandil.

Kommentaarid: 1

Kommentaarid:

1
oma töö tõttu, millest ma ei räägi, pean ka oma vaimset tervist kuidagi säilitama
marianne kala 20. jaanuar 2016
Email again:

Lisa kommentaar:

Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: