Depressioonirühmad alustavad 11. hooaega - leia oma elujõud üles!

10. september 2014 - Triin Ülesoo

Programm on mõeldud meeleoluhäirete (depressioon, bipolaarne häire) all kannatavatele isikutele. Osalemiseks ei pea olema meditsiinilist diagnoosi. Soovi korral võivad osaleda ka pereliikmed või lähedased. 


Rühmatöö 9 kuu jooksul räägitakse:

- miks tekivad ja püsivad meeleoluhäired (depressioon ja bipolaarne häire)
-kuidas kujuneb isiksus, tema reageerimis- ja tajumisviisid ning valdavad emotsioonid
- mida ja miks saame muuta me ise
- õpime juhtima ja ümber kujundama oma mõtteid ja emotsioone
- lisaks praktiline info arstide, ravimite, looduslike abivahendite-tehnikate ja muu huvipakkuva kohta

Tegemist on 9-kuulise programmiga, mis koosneb 18-st sessioonist - a’ 2 h, kohtumistega 2 korda kuus. Grupi suurus on 5-15 in. Osalemine on vabatahtlik. Töö toimub psühhoharidusliku rühmatöö vormis: 20-30 min tutvustatakse meeleoluhäirete seisukohast olulisi teoreetilisi lähtekohti või tehnikaid populaarteaduslikus keeles. Järgnevad rühmaarutelud antud teemal: küsimused-vastused, kommentaarid, kogemused, vastastikune tagasiside või praktiline tehnikate harjutamine ja tagasiside. Kaasnevad kodused ülesanded. 

Rühmaga võib liituda aasta läbi!
Tegutseme avatud rühma põhimõttel, see tähendab, et kohale võib tulla kas iga kord või ka kord aastas ja meiega liitub pidevalt uusi inimesi. Mida tihedamini osaled, seda kiiremini näed tulemusi. 

Osalustasu on 3 EUR kord. Osalustasu soodustus 2 EUR/ kord kehtib ametlikult registreeritud töötutele ja õpilastele, mittetöötavatele 1,5-3 aastaste laste emadele.

Rühmatöö toimub Tallinnas, Keilas, Tartus ja Valgas. Algusajad:
Tallinn – 23. september
Keila – 23. september
Tartu – 2. oktoober
Valga – novembris, info lisatakse lähiajal

Täpsem info ja registreerimine gruppidesse http://www.avitus.ee/iseendale/depressi ... haire-ruhm
Kommentaarid: 1

Kommentaarid:

1
Selle essee iga järgneva osa lõppu olen ma asetanud lingi, mis sisaldab minu reegleid eduks, ja kinnitust, et "Depressioon ei ole psühhoos." Palun ette vabandust, et seda kõike nii palju on. Minu reegleid ja arusaamu meeleoluhäiretest kui magneesiumivaegusest on nii tihti eiratud, et ma otsustasin, et need on liiga tähtsad, et neid nii tugevalt mitte rõhutada. Allikas:Magneesium ja depressioon" www.aigarsade.com
Kalev Kutpri 29. september 2014
Email again:

Lisa kommentaar:

Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: