Avitus alustas tööalase rehabilitatsiooni pakkumist

22. august 2017 - Triin Ülesoo

Alustasime tööalase rehabilitatsiooni pakkumisega - meie nimetame seda taastumise toetamiseks. Nagu ikka oskame kõige paremini tuge pakkuda depressiooni, bipolaarse häire ja ärevushäiretega inimestele, sest selles on meil kogemusi juba üle kümne aasta. 
Meie tiimis on kokku 17 spetsialisti, kes oskavad sulle abi pakkuda, nende hulgas psühholoogid, kogemusnõustajad, psühhiaater, sotsiaaltöötaja, loovterapeut, füsioterapeut ja tegevusterapeut. Kõik töötajad on hoolikalt valitud professionaalid, kes on lisaks erialasele haridusele mitmekülgse täiendväljaõppe ja pikaaegse kogemusega ning samas jagavad Avituse inimlikku ja hoolivat mõtteviisi.  

Meie eriliseks tugevuseks on pühendunud, mitmekesise elukogemuse ja põhjaliku väljaõppega kogemusnõustajad, kes oskavad professionaalsele tööle lisada isikliku mõistmise tasandi ja toetada sind igapäeva elu väljakutsetes. 

Sinu taastumist saame toetada ka erinevate grupitöödega. Läbi aastate on paljud inimesed Avituse gruppidest leidnud toetust ja julgustust ning leidnud, et see on neid oma teekonnal kiiremini aidanud edasi liikuda ja areneda. 

Vaata meie pakutavate teenuste ja tiimi tutvustust ning tunneta, kas midagi kõlab sinuga kokku. Kui sul tekkis huvi, siis oleme kirja pannud ka selle, kuidas tööalase rehabilitatsiooni teenusele saamise korralduslik pool käib ning kes saavad tööalast rehabilitatsiooni taodelda. Või võta kohe ühendust meie taastumise toetamise korraldajaga:

Triin Ülesoo
tel. 522 46 90
taastumine@avitus.ee

Jaga infot ka sõbra või tuttavaga, kellele võiksime abiks olla!
Kommentaarid: 0
Email again:

Lisa kommentaar:

Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: