Uue hooaja tegvuste kokkuvõte

23. august 2012 - Anneli Valdmann

Meie tegemiste ülevaade 2012/2013 hooajal
Püsiprogrammid    

Avituse depressiooni ja bipolaarse häire rühmad – Tallinnas, Tartus ja Keilas. See on 9-kuuline rühmatöö programm depressiooni või bipolaarse häire all kannatavatele inimestele või nende lähedastele. 
Rühmad alustavad septembris.
    
Avituse Lapsevanemate kooltoimub Tallinnas, Viimsis ja Keilas. 9-nädalane psühholoogiline koolitus eri vanuses laste ja noorte emadele-isadele, et anda teadmisi laste ja isiksuse arengust, positiivsetest ja tulemuslikest kasvatusviisidest, kasvatuse ja koduse keskkonna mõjudest. Anda mõtteid suhete ja suhtlemisoskuse parandamiseks.
Rühmad alustavad oktoobris.

Emade psühholoogiline koolitus Tallinnas – 9-kuuline koolitus- ja suhtlusgrupp väikelaste emadele. 
Räägime isiksuse arengust, lapse arengust, paarisuhtest, tunnete juhtimisest, enesemuutmise kunstist. Teooriaosa vaheldub vestluste ja testidega.
Rühm alustab septembris.
   
Rühmajuhtide baaskoolitus oktoobris, Rühmajuhtide jätkukoolitus novembris-detsembris - annab enese- ja inimestejuhtimise ning grupiprotsesside teadmisi.

Stressi-, depressiooni- ja läbipõlemise koolitused - 10-nädalane psühholoogiline koolitus stressi, depressiooni ja läbipõlemise ennetamiseks ja leevendamiseks. 2 gruppi sügisel, 2 gruppi kevadel.
Programm on mõeldud inimestele, kes tunnevad, et stress, probleemid meeleoluga või läbipõlemine raskendavad töö tegemist ja tööle saamist või suhteid ja igapäevaelu.

Depressiooni ja bipolaarse häire lühikoolitusedTallinnas, Valgas, Keilas - http://www.avitus.ee/programm-terve-mina-terve-pere/depressiooni-luhikoolitus

Vanemahariduse lühikoolitusedTallinnas, Keilas, Viimsis „Enesekehtestamine ja enesekindlus“ - http://www.avitus.ee/programm-terve-mina-terve-pere/vanemahariduse-luhikoolitus

Lisaks nagu ikka individuaalnõustamise võimalus - http://avitus.ee/noustamiskeskus/individuaalne-noustamine
 


Sellel hooajal lisaks
 
 ,,Teraapiasuunad luubi all“ jätkub – erinevaid teraapiameetodeid tutvustav üritustesari, mida toetab artikliteseeriaga ajakiri ,,Psühholoogia Sinule''. Sari taasalustab 19. septembril NLP e. Neurolingvistilise Programmeerimise tutvustusega. Läbiviijaks Anneli Salk. 

Homöopaatia koolitused - kodukasutaja koolitused. http://avitus.ee/tervisekeskus/homoopaatia-koolitus 

Rasedate tunnid - ettevalmistus sünnituseks - harjutused, teadmised, kogemused, müüdid ja palju muud. http://avitus.ee/tervisekeskus/rasedate-tunnidMeedia ja toetustegevused   

Septembris-oktoobris ilmuvad Avituse meeskonnalt positiivse vanemluse, sünnitusjärgse depressiooni ja bipolaarse häire teemalised artiklid ,,Pere ja Kodu'' sügiseses lisas ,,9 kuud'', ajakirjas ,,Psühholoogia Sinule'' ning ,,Psühholoogia Sinule'' erinumbris ,,Õnnelik Laps''

Avitus haldab vaimse tervise foorumit ,,Sa ei ole üksi’’ - http://www.saeioleyksi.net.ee/foorumAvituse püsiprogrammidel on Haridus- ja Teadus-ministeeriumi koolitusluba. See annab võimaluse tulumaksu tagastuseks ja koolituspuhkuse taotlemiseks. Koolitusi saab kasutada erialase täienduskoolitusena.
Kommentaarid: 0
Email again:

Lisa kommentaar:

Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: