Looduse - ja Hingereis augustis

13. juuli 2011 - Anneli Valdmann

1 päev, hind 13 EUR-i täiskasvanu, 3 õpituba ja 8 vaatamisväärsustOsale ainulaadsel Looduse - ja Hingereisil.

 

Eriline väljasõit loodusesse, koos taiji, meditatsiooni ja fotograafia õpitubadega. Lisaks räägime tagasiteel Tallinnasse sügisega seotud stressist ning kuidas sellega toime tulla.

 

Antud reisi loodusesse teevad eriliseks selle erinevad osad. Külastame mitmeid looduskauneid kohti ning reisil osalejatel on võimalus teha kaasa kolmes õpitoas. Õpitoad toimuvad looduses ja nendel osalemine on vabatahtlik. Kui ükski õpituba huvi ei paku siis on võimalus lihtsalt loodust nautida, pilte teha või olla omad mõtetega.

 

Teekond: Muuga Kabelikivi – Ülgase koopad – Jägala juga – Viru raba – Altja kaluriküla  – Koprarada – Sagadi mõis – Nõmmeveski juga

 

Õpitoad: toimuvad reisi kestel kolmes erinevas peatuspaigas milleks on Jägala juga, Sagadi mõisaaed ja Nõmmeveski juga. Ühe õpitoa kestvus on 30 minutit, ehk soovijad jagunevad gruppideks ja igas eelpool nimetatud kohas saavad nad osaleda ühes õpitoas. Järgmises kohas sel juhul juba järgmises õpitoas. Õpitoad ei ole ainult teoreetilised vaid ka praktilised, nendes õpitut saate kohe ka järele proovida.

1.      Taiji õpituba: juhendajaks on Kristina Rahumeel. Kristina on Reiki Meister, lõpetanud Hiina Traditsioonilise Meditsiinikooli ning osalenud mitmel kursusel Soome Loodusravi Instituudis, Inglismaal, Hispaanias ja Eestis. Tema juhendamisel on võimalus tutvuda taiji põhinevate energia harjutustega, praktiseerida niinimetatud ´rõõmupalli´ kogumist. Selle harjutuse püütakse äratada oma väge (chid, kundalini) ning liigutatakse seda oma kehas. See on tervendava mõjuga, tekitades kehas soojust ja mõnu tunnet.

2.      Meditatsiooni ja lõdvestava hingamise õpituba: juhendajaks on Eret-Maria Mathiesen. Eret onametilt holistiline psühhoterapeut, lõpetanud on ta Holistilise Teraapia Instituudi ja alates 2009 a peab oma erapraksist Tallinnas. Eret soovib teile pakkuda meditatsiooni harjutusi, mille eesmärgiks on lõdvestada meelt, anda energiat ja inspiratsiooni ning võimaldab kogeda midagi põnevat ja positiivset.

3.      Fotograafia õpituba: juhendajaks Kristi Reimets. Kristi on vabakutseline fotograaf, fotograafia koolituste läbiviija ja psühholoogia tudeng. Lõpetanud Tallinna Polütehnikumi fotograafia eriala ning töötanud nii fotostuudios kui ka ajalehe toimetuses. Kristi räägib teile loodusfotograafiast ning annab vihjeid, kuidas ja mida pildistada.

 

Kuupäev: 28 august 2011

Kestvus: 9.00 – 19.00

Algus ja lõpppunkt: Ülemiste keskuse parkla


Registreerimine: registreerimiseks palun täida ankeet, mis asub aadressil https://spreadsheets.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dGFRbFBXR05RZkZqZmt3UVpZcmpPYkE6MQ Lisainfo saadetakse peale registreerimist.


Mida kaasa võtta: kindlasti varu endale ilmastikule sobiv riietus ja jalanõud. Soovitav võtta kaasa ka sööki ja jooki pikniku jaoks, sest päev on pikk ja jõudu tuleb ammutada.


Maksumus: täiskasvanud 13 Eur inimene, lapsed 10 Eur (kuni 7 k.a tasuta), kui maksad reisi eest enne 15.augustit.

Alates 15.augustist on reisi hind täiskasvanud 15 Eur inimene, lapsed 10 Eur (kuni 7 k.a tasuta), kogutakse sularahas reisi päeval.

Äraütlemine: mõjuvatel põhjustel kuni 15 augustini tagastatakse 100%, peale seda kuupäeva 50% reisi maksumusest.

Maksta saab: MTÜ Avitus, konto 221034021931, Selgitusse: Väljasõit 28.08 ja kelle eest tasutakse

Hinna sees kuulub: mugavustega buss, profesionaalsed juhendajad ja õpitoad.

Lisatasu eest: Sagadi mõisamuuseumi külastus.


Lisaküsimused: kristi@avitus.ee


Kommentaarid: 2

Kommentaarid:

1
Reisile on veel ainult 10 vaba kohta. Kel soovi registreerige end esimesel võimalusel. Kohtumiseni
Kristi 2. august 2011
2
Momendil on kõik kohad broneeritud. Kui veel soovijaid, siis palun saata mail kristi@avitus.ee
Kristi 11. august 2011
Email again:

Lisa kommentaar:

Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: