Tänasest on Avitusel uus, kenam ning funktsionaalsem koduleht

10. oktoober 2008 - t.

Uus koduleht on põhjalikum ning paremini struktureeritud. Infot on rohkem, kuid ühtlasi on seda kergem leida.

Põhijaotusteks on Nõustamiskeskus, Perekeskus ja Tervisekeskus. Nõustamiskeskuse alt leiab kõik psühholoogilise töö ja teraapiaga seonduva kohta – rühmatööd, individuaalne nõustamine, interneti tugigrupp, loovustuba. Perekeskuse all on info Avituse lastehoiu teenuse kohta ning Ämmaemanduskeskuse poolt pakutava Perekooli kohta. Samuti pakume rasedate võimlemist, sünnitoetust ning sünnijärgset toetust. Loomisel on ka suhtekool, mis keskendub peresuhetele. Tervisekeskus pakub tuge erinevate treeninggruppide, terapeutide ja ka tervisealase koolitustegevuse näol. Oktoobrist alustab Tervisekool, milles pakume terviseteemalisi loenguid. Novembrist lisandub Taiji grupp. Avituse kenasid ruume saab erinevateks tegevusteks ka rentida – täpsem info on “Ruumide rendi” all. “Meist” on blokk, kus on lähemalt räägitud Avituse missioonist, tegevuskavast, struktuurist, koostööst meediaga ning uurimustest. Lähiajal lisandub ka info Avituses tegelevate inimeste kohta – kes me oleme ja mida teeme.

 

Teadete all hakkavad ilmuma Avitusega seotud uudised ja uuendused. Lehel saab olema pidevalt värske info. Teateid on võimalik ka kommenteerida. Andke teada, mida uuest lehest arvate!

 

Kodulehe uue kujunduse puhul otsisime lahendust, mis oleks esteetilise ja väärika disainiga ning annaks edasi meie põhiväärtusi – olles toetav, turvaline, harmooniline ning usaldusväärne.

 

Head surfamist ja uue lehega tutvumist!

Avituse tiim :-)
Kommentaarid: 0
Email again:

Lisa kommentaar:

Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: