Alates oktoobrist rühmatöö tasuline

9. oktoober 2008 - t.

Rõhmatöö rahastamissüsteem muutub ning projekti omafinantseeringu katmiseks peame sisse viima rühmatööle osalustasu.

Seni on meie rühmatööprojektide omafinantseeringu osa katnud tasuline lastehoiutenus.  Kuna lastehoid ei ole enam teenus, mis oleks tasuv ja millele saaks loota, siis peame rühmatöö rahastamissüsteemi muutma. Projektide omafinantseeringu osalisekski katmiseks peame kehtestama rühmatööle osalustasu. Osalustasusüsteem hakkab kehtima alates 1. oktoobrist 2008.

Tasusuurus: 50.- kord kõigis Avituse rühmades, ka Loovustoas ja Tervisekoolis. Ainult ,,Emade psühhokoolitusrühmas'' (endine ,,Emade stressirühm'') on tasu 25.- kord.  ,,Emade psühhokoolitusrühmas''  kehtib 50% soodustus mittetöötavatele töövõimetus- ja vanaduspensionäridele, puuetega inimestele ja mittetöötavatele 1,5-3 aastaste laste emadele, Loovustoas koolilastele

Tasuda saab kohapeal sularahas. Tasumise tabelisse pannakse kirja nimi, summa ja juurde maksja allkiri. Laekumise kinnitab oma allkirjaga rühmajuht. See dokument jääb raamatupidajale laekumise dokumeniks. Kui keegi soovib, võib ta saada sellest lehest endale koopia tasumise kinnituseks.


Ülekandega saab tasuda ainult siis, kui tasutakse poole aasta eest korraga, siis väljastab raamatupidaja eelnevalt arve. Arve saamise soovist tuleb teatada meilile
anneli@avitus.ee.

 

Kui Loovustoas on vaja osade tehnikate puhul tasuda ka materjalide kulu, siis see lisandub osalustasudele, kuid seda summat ei panda kirja osalustasude lehele.
Kommentaarid: 0
Email again:

Lisa kommentaar:

Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: