29. novembril toimuvad talgud ja internetifoorumi kokkutulek

11. november 2008 - t.

29. novembril saavad kõik, kes tahavad kaasa aidata praktilise tööga- nii Avituse inimesed, kui internetifoorumis osalejad. Peale talguid on plaanis foorumi kokkutulek, järjekorras juba kolmas.

Kuna samal päeval on plaanis ka esimene Tervisekooli loeng, siis siinkohal on kirjas kogu päeva kava - kes tahab, lööb kõiges kaasa!

 

11.00-14.00 Tervisekool (lähemalt infot siin )
14.00-15.30 talgud
16.00- ..... kaminaruumis hõõgveini joomine ja mõnusalt tundmine

Kuna tänu ilmale on keeruline teha leheriisumise talguid :), siis on võimalik hoopis pesta veidi aknaid ning hakkajamad meesterahvad võivad saagida puid juppideks ning lõhkuda kaminapuudeks. Kui kirves on endal olemas, võib kaasa võtta.


Alates neljast hakkame pihta siis foorumi kokkutulekuga, milleks mõtlesime seekord teha mõnusa kamina ees istumise all kaminaruumis. Paneme palju patju põrandale ja tunneme ennast mõnusalt. Meie poolt hõõgvein (alkoholivaba ikka). kes tahab, võib ise ka mõne pudeli alkoholivaba glögi kaasa võtta ja snäkke. Eelmistel kordadel on jäänud palju üle, nii et üle ei ole mõtet pingutada. Kui igaüks võtab nii palju nagu ise ära sööb, siis peaks olema igati piisav.

 

Küsimused ja info:

51 555 02

triin@avitus.ee

 

56 696 105 

anneli@avitus.ee 

Kommentaarid: 0
Email again:

Lisa kommentaar:

Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: