"Stressist, depressioonist ja läbipõlemisest vaba tööelu" koolitusprogrammi tagasiside

Osalejate tagasiside:

SUURED tänud projekti eestvedajatele ja läbiviijatele toreda kursuse ja fantastilise seltskonna eest!

Diana

* * *

Minu jaoks oli Avituse stressikoolitusel osalemine väga märgilise tähtsusega. Lisaks suurepärasele grupi seltskonnale omandasin rühmatöödes  väga väärtuslikku psühholoogilist haridust. Oskan olla paremini kontaktis iseendaga, teostada enesevaatlust ja suhelda vahetumalt teiste inimestega. 


Stressikoolitus andis tõuke teha oma tööelus kannapööre ja õppida täiesti uus eriala, massööri kutse. Kutse avab tee õppida edasi terapeudiks, leida õigeid lahendusi kuidas aidata Inimest, mitte väsitada end ümbritsevate ebatäiuslike süsteemide korrastamise ja parandamisega. Ma leian et keskendumine inimesele on praeguses fraktaalses ajastus esmatähtis. 


Mitte vähetähtsaks pean enda puhul ka asjaolu, et tööandja mõiste on minu jaoks diametraalselt muutunud. Kui see on olnud minu varasemates tööelulistes kogemustes skaalal "omaniku tegelik tahe jääb alatiseks mõistatuseks, omanik on ju institutsionaalne, meie töötame kui mutrikesed" kuni skaalani "appi kui abitu või ablas või jäärapäine võib üks omanik olla", siis nüüd olen rühkimas iseendale tööandjaks saamise suunas. Koos abikaasaga väikest kodulähedast tervisekeskust arendades on igapäevaseks motivaatoriks meie partnerlussuhe ja pere vajadused. Nõuab veel tublisti harjumist, et töö- ja eraelu on niivõrd põimunud.


Ei oskagi tagantjärgi hinnata, kas stressikoolitus oli muutustele päästikuks või toeks, aga ühe paraja portsu enesekindlust andis kogu see protsess igal juhul.


Hillar


* * *


Olen väga tänulik antud koolitusel osalemise võimaluse eest. See tõepoolest aitas mul käsile võtta enda elu paremaks muutmise. Ühelt poolt olin selleks tõenäoliselt valmis - õige asi juhtus minuga õigel ajal. Samas sain koolituselt ka tuge ja teadmisi, mille sobivust ja olulisust ei saa alahinnata.

Kuigi igaühe kogemused grupis olid erinevad, usun, et abi ja tuge said mitmedki teised, kes olid valmis seda vastu võtma.

 

Tahtsin teid veelkord tänada, et midagi nii olulist ja võimsat kokku panite ning selle lihtsaks ja kättesaadavaks nii paljudele tegite. Loodan kogu südamest, et teil on jõudu ja võimalusi ka edaspidi sel moel kaasinimestele tuge pakkuda. Ilmselgelt olete selles osavad:)

 

Heade soovidega 

Hele-Mai 


* * *

Tere,


Olin koolitusele tulles 28a suht hiljuti palgatöölise karjääri alustanud öövahetusi tegev turvatöötaja kes soovis enda kohta rohkem teada saada ja ka stressi  vähendada.


Üks asi mida ma selle koolituse käigus öppisin vöi pigem sain idee kuidas end vabal päeval öövahetuse väsimusest välja magada. Koolitusel olles ühel korras lihtsalt tuli idee et peaksin järgima oma keha sisemist tunnetust, kui tunnen vabal päeval vajadust une järgi öhtul varem magama minna siis peaksin seda tegema. Seda ka öösel töötava inimesena tegin ning see aitas vähendada unevölga.


Arvan et samuti aitas antud koolitus rohkem end möista, enda kohta teada saada ning öpetas kuidas psühholoogiliselt asju lahendada, kuidas automaatmötteid vaidlustada ja probleeme lahendada psühholoogilisel viisil.

Samuti leidsin koolituselt uusi söpru kellega suhtlen ka peale koolitust nüüd facebooki vahendusel ja ka kui kohtume kuskil linnas. Praegusel ajal töötan ikka edasi samas firmas aga olen olnud erinevatel objektidel. Nüüd - see on mu kolmas objekt - töötan siis objektil mis on USA saatkonnaga seotud ja siia tulin lihtsalt end proovile panema ja ka kuna see on paremini tasutud pisut.


Sellised mötted tulid meelde. Selline koolitus on vajalik köigile ma arvan!


Köike paremat
Kadri


Tagasi "Stressist vaba tööelu" lehele