Perenõustamine

Kui perekond pöördub nõustaja poole on nad ise juba pikka aega otsinud lahendusi  peres esinevatele probleemidele. Perekonnas on juba kujunenud arvamused ja hoiakud probleemi suhtes. Perenõustamise seansil uuritakse suhteid peres ja iga pereliikme  nägemust olukorrast.

Pereteraapia vaatleb perekonda ühtse süsteemina, kus iga pereliige on oluline. Kõigil pereliikmetel on täita  tähtis unikaalne roll  pere toimimises.

Probleemi leevendamisele või lahendamisele aitab kaasa  kui pereliikmed hakkavad nägema enda  olulisust peresüsteemis  ning on võimelised muutma iseenda käitumist.

Perenõustamisse on oodatud kõik pereliikmed. 
Nõustamises võib käia ka individuaalselt või osalise perekoosseisuga. 

Suhtepaaride nõustamine

 

Sageli tunnevad paarisuhtes olevad inimesed, et  lähedus suhtes on kadunud ja  suhtlemine viib pigem konfliktini. Partnerid ei tunne  teineteisega  suheldes ennast  turvaliselt. Läheduse ja kontakti taastamiseks kasutan nõustmises Imago dialoogi meetodit. Teraapia tulemusena paar ise (taas)loob suhtlemiseks uue turvalise ruumi ning taastab lähedussuhte.

Imago dialoog sobib ka  nendele paaridele, kes on  juba ostustanud kooselu lõpetada ja soovivad lahku minna rahumeelselt.


Meetodi loojaga Harville Hendrixiga vaata intervjuud siit:

https://www.youtube.com/watch?v=cpAyGHvKczA


Imago paariteraapiat viivad läbi koolituse läbinud terapeudid, kes kuuluvad rahvusvahelisse Imago kogukonda

http://pub.imagorelationships.org/Külle Kadarik

pere- ja paarinõustaja


51 08 941 

kylle@avitus.eeNõustamise kestvus on kuni 1,5 tundi ning kohtumise hind on 40 eurot.