Psühholoogiline nõustamine

Geštaltpsühhoterapeut Teele Ööbik

"Valu mõte on meid üles äratada. Valu on selleks, et seda kanda ja kuulata - nagu raadio. Kogedes valu tunned sa oma tugevust. Kõik sõltub sellest, kuidas sa seda kannad ja kuulad." Fritz Perls, gestaltteraapia looja


Olen hariduselt psühholoog ja psühhoterapeut, see tähendab - ma olen sulle toeks, kui sa tunned, et mõni mure on liiga keeruline ise lahendada või raske üksi kanda. Olen sulle teekaaslaseks ja aitan leida just sinu jaoks õiget lahendust või leevendust.


Lõpetasin ülikooli 2001. aastal ja sealt saadik töötan sel alal. 2016. aastal omandasin psühhoterapeudi kutse. Elukogemused - nagu töö vanglas, hooldekodus, emaksolemine kolmele lapsele, abielu ja muu - on mulle juurde andnud palju mõistmist ja hoolimist inimeste erinevate vajaduste suhtes.

Visiiditasu: 50 €/h

Registreerimine ja info: 

566 38 664
teele@avitus.ee

Psühholoog Ingrid Tiido„Meil ei ole oma elus valikut: me ei saa olla keegi teine, vaid ainult me ise.“


Elus tuleb ikka ette olukordi, kus me ei tea, mida peale hakata iseenda, oma lastega, või elukaaslasega…Ma olen olemas, et aidata Sul mõista, mida Sa tegelikult tahad ning usaldan Sinu soovi kasvada ja muutuda. Olen hariduselt psühholoog, täiendanud ennast perelepituse ja supervisiooni (töönõustamise) valdkonnas.


Visiidtasu: 40 €


Registreerimine ja info:

56 911 238
ingrid@avitus.ee

Psühholoog Mari Kollo"Kõige ilusamad inimesed, keda oleme teadnud, on need, kes on tundnud lüüasaamist, kogenud kannatust, võitlust, kaotust ning leidnud tee nendest sügavustest välja.“ Elisabeth Kübler-Ross

Mina olen Mari, kliiniline psühholoog, 3 lapse ema, koorilaulja. Nõustanud olen aastast 2015 ning täiendanud end muuhulgas kognitiivse käitumisteraapia, pereteraapia, lahenduskeskse lühiteraapia ning motiveeriva intervjueerimise kursustel. Igapäevaselt töötan SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla Psühhiaatriakliinikus.

Niisiis sul on suur kotitäis sidruneid. Tule, vaatame, kas saame neist teha limonaadi või mõtleme, mis nendega teha. Sest kott on ju raske, sidrunid on õudselt kibedad ja hapud. Kuid kui neid targasti kasutada, saad juurde väärtuslikke teadmisi, kogemust ja hulgaliselt elujõudu andvaid vitamiine.Visiiditasu: 40 €/h  

Registreerimine ja info:  
52 444 34 
mari@avitus.ee

Psühholoog Age Tammeorg

 "Inimene näeb maailmas seda, mida ta kannab oma südames" Goethe

Peame kandma oma peas rahulikke ja häid mõtteid, et kanda oma südames rahulikke, häid tundeid, et näha elu rahuldustpakkuva ja rõõmsana. Leiame koos üles need võimalused, et südames oleks rohkem rahu, rõõmu ja tasakaalu.


Mõned mõtted on meile sõbrad, mõned aga vaenlased. Sõbrad teevad meid rõõmsaks, vaenlased hirmutavad ja kurvastavad. Mõtted näitavad meile tee tunneteni. Tahan olla abiks, et leiaksid taas üles sõbrad ja võtame midagi ette vaenlastega.


Olen hariduselt psühholoog ja olen ennast täiendanud kognitiiv-käitumisteraapia, süsteemse pereteraapia, lahenduskeskse lühiteraapia ning teadveloleku koolitustel.

Visiiditasu: 40 €/h  

Registreerimine ja info:
56 900 223
age@avitus.ee

Psühhiaater ja psühhoterapeut Pille Varmann

Analüütiline teraapia

"Haigus on sügavamas tähenduses üks individualisatsiooniprotsessi staadium." C. G. Jung


Pille Varmann varem töötanud Lääne-Tallinna Keskhaigla psühhiaatrina. Tänaseks on ta lõpetatud jungiaanliku psühhoanalüüsi väljaõppe ja töötab psühhoanalüütilise teraapia terapeudina. Võtab vastu Kadriorus.

Visiiditasu: esmane visiit: 40 euri/90 min, edasi kokkuleppel.


Registreerimine ja info:

56926665  

pille@avitus.ee


 

Kõik meie psühholoogid ja terapeudid teevad tööd ka rehabilitatsiooni ehk taastumistöö raames. Sellisel juhul tasub nõustamise eest Töötukassa. 


Väljaspool keskust teeme koostööd järgmiste spetsialistidega:


Ülle Hõbemägi: toitumisterapeut

ulle.hobemagi@gmail.com

tel. 505 9999

http://www.toidutark.ee/

  

Nõustamise üldinfo

Katrin Randrüüt

56 22 9528
katrin@avitus.ee