Individuaalne nõustamine loovteraapia meetodil


See meetod sobib hästi nii noortele kui täiskasvanutele, kes kogevad stressi, depressiooni, ärevust või keda vaevab madal enesehinnang.

Loovteraapia on individuaalse lähenemisega teraapia meetod, mis kasutab lisaks traditsioonilisele verbaalsele nõustamisele kunstitehnikaid nagu joonistamine, maalimine, savi voolimine, mis aitavad emotsioone väljendada ja mõista ning eneseteadvust suurendada, samuti parandavad emotsionaalset toimetulekut ja heaolu. Kunstiteraapia on eriti efektiivne ja sobiv neile, kelle jaoks oma tunnete ja mõtete väljendamine keeruline on. Kunstiga tegelemise kogemus või oskus pole vajalik.

Nõustaja Alissa Ivanova töötab nii eesti kui vene keeles.
Alissa tutvustab end järgmiselt:

Olen 2013. aastal lõpetanud kunstiteraapia eriala draamateraapia suunal, ning hetkel jätkan õpinguid Tallinna Ülikooli magistriõppes. Igapäevaselt töötan rehabilitatsioonimeeskonnas erivajadustega laste ja täiskasvanutega. Varasem tööpraktika hõlmab tegelemist nii psüühika- kui sõltuvushäiretega, töö kaotanud inimestega, hooldekodus elavate eakate ning lastekodu noorukitega. Oma töös kasutan psühhodraama teoreetilisi lähenemisi ning ühendan need kunstiteraapia meetodite ning tehnikatega. Kunstiteraapiat kasutatakse depressiooni, ärevuse, stressi, madala enesehinnangu, trauma ning dementsuse ravis.

Registreerimine ja info:

+372 5257515
alissa@avitus.ee
Visiiditasu: 30€