Liitu Avituse vabatahtlike grupiga!

 Avituse tegevus põhineb hetkel suures osas vabatahtliku tööl. Meie tegevust juhivad inimesed, kes teevad seda südame soovil ning tasuks on tihti lihtsalt heameel sellest, et tunned end tegevat õiget asja ning saad aidata inimesi, kes abi vajavad :)

 

Rahastame oma tegevust erinevaid projekte kirjutades, kuid enamasti on finantsiline seis ikkagi miinuses ning hoiame ennast kuidagi vee peal. Rahaline toetus kulub meile alati ära. Praegusel ajal ei ole aga kõigil inimestel võimalik rahaliselt panustada. Meile võib appi tulla ka nõu ja jõuga! Vahest on abikäsi hädasti vaja. Kui täidad alloleva vormi ning liitud meie vabatahtlike nimekirjaga, saad meili juhul, kui meil parajasti millegagi abi on vaja. Soovi korral võid siis appi tulla :) Listiga liitumine ei kohusta millekski! 

Email again:

Ja siin veel ideid selle kohta, milliste tegevustega meid saab aidata:

 

Kui Sa soovid meie tegevust vabatahtlikuna toetada, siis selleks on samuti mitmeid võimalusi -

tule löö meie tegevuses kaasa
  • Kui Sul on endal mõnest psüühilisest probleemist taastumise kogemus, piisavalt pealehakkamist ja tahtmist, võid tulla ja õppida grupijuhiks ning aita ise mõnd eneseabigruppi vedada. Lähem info selle kohta on siin
  • Kui Sul on soovi kaasa lüüa foorumis, võid tulla ja seal moderaatorina kaasa aidata. Võta ühendust ja nuputame midagi välja. 
  • Kui Sa soovid olla tugiisikuks kellelegi, kel probleemid (näiteks depressiooniga inimene või ema väikse lapsega), et lihtsalt koos aega veeta, juttu rääkida, praktiliselt ja inimlikult aidata, siis viime Sind abivajajaga kokku.
  • Kui Sul on IT-alaseid teadmisi ning saaksid abiks olla kodulehe, Facebooki ja/või foorumi haldamisega seotud küsimustes, siis abi kuluks marjaks ära.
  • Kui sul on huvi värskema psühholoogiaalase kirjanduse tõlkimise vastu, siis saad abiks olla ingliskeelest tõlkimisel.
  • Kui oled hea keeletoimeteja, siis võib just Sinust abi olla.
  • Kui Sa tahad praktilise tööga abiks olla erinevatel praktilistel töödel talgutel, siis anna teada. 
  • Kui sa oled tugev mingil muul alal, millest võiks meile ehk kasu olla, siis võta palun ühendust ja peame nõu, kuidas sinu oskusi ja kogemusi parimal viisil kasutada!   :)

Vabatahtlik töö eksperdi ja arendustöö tasandil

Pidevas arengus organisatsioonil on alati hea meel inimestest, kellel on võimalus anda oma panus Avitusele tõhusamale kasvule. Ootame neid inimesi, kes sooviksid meie tegemistes kaasa lüüa, panustama 2-4 tundi kuus. 
Eriti ootatud on siinkohal inimesed, kelle pädevusse kuulub
* Finantsplaneerimine
* Turundustegevuse planeerimine
* Kommunikatsiooni planeerimine
* Veebidisain
* Müügiplaanide ja müügitöö korraldamine
* Dokumendihaldus
* Juhtimine