Peresuhete grupp

Grupi eesmärgiks on peresuhete- ja mustrite uurimine. 
Grupitöö põhineb loovteraapia meetodil - loovatel genogrammidel.

Läbitakse järgmised teemad:


1. Minapilt

2. Elujoon

3. Vanavanemad

4. Ema ja isa, õed vennad

5. Hetkel olev tuumpere, mees/naine,lapsed ning partnerlussuhted

6. Suhtemustrid


Tegu on suletud grupiga - alustavad ja lõpetavad samad inimesed, vahepeal osalejaid juurde ei liitu. Toimub 6 kohtumist pikkusega 2h. Enne grupi alustamist ja peale lõpetamist toimuvad osalejatega individuaalsed vestlused.

Grupp alustab 2018 jaanuaris. 

Sisekliendi hind on 25 EUR kord. Osalustasu soodustus 20 EUR/ kord kehtib ametlikult registreeritud töötutele ja õpilastele, mittetöötavatele pensionäridele ja 1,5-3 aastaste laste emadele.
Tervishoiu-, tööhõive- ja hoolekandeasutuste (sh tööalase rehabilitatsiooni) klientide hind on 15 €/h

gruppi viib läbi
Külle Kadarik

"Kui sa otsustad, et enam ei püüa olla "normaalne", saad Sa olla see, kes Sa tõeliselt oled"


Ma olen hommikuti peeglisse vaadates sageli soovinud teha „mitte midagi“. Sest teha „midagi“ milles puudub tunne ja armastus on minu jaoks ilma „mõtteta“. Minu juurde tulevad inimesed, kellega koos on meil määratud seda teed käia. Koos Sinuga sulle sobivas tempos ning parima metoodikaga avastame kes, kus ja kuhu Sa teel oled. Keskendume eelkõige sellele, et Sa ise õppiksid tundma seda erilist inimest, kes Sa ise oled. Juhendan Sind sotsiaalsüsteemi labürindis, selleks, et Sa saaksid teha enda jaoks parimaid otsuseid ja valikuid.


Olen erialase kõrgharidusega ja end pidevalt täiendanud erinevaid psühhoteraapiad õppides (loovteraapiad, saviteraapia, perekonnapsühhoteraapia). Õpin Taanis kunstiteraapiat spetsialiseerudes meeleoluhäiretele.

Lisaküsimustele vastuste saamiseks ja grupiga liitumiseks palume rühmajuhiga ühendust võtta: 


Külle Kadarik

tel. 510 8941

kylle@avitus.ee