Individuaalne nõustamine loovteraapia meetodil noortele ja täiskasvanutele kes kogevad deperssiooni, stressi, ärevust või madalat enesehinnangut


Loovteraapia on individuaalse lähenemisega teraapia meetod mis kasutab lisaks traditsioonilisele verbaalsele nõustamisele kunstitehnikaid (nagu joonistamine, maalimine, voolimine savist), mis aitavad väljendada ja mõista oma emotsioone ning suurendada enesetadvust ning paranada emotsionaalset toimetulekut ja heaolu. Kunstiteraapia on eriti effektiivne ja sobiv neile kellele on tunnete ja mõtete väljendamine keeruline. Kunstiga tegelemise kogemus või oskus pole vajalik.


Nõustaja Alissa Ivanova töötab nii eesti kui vene keeles

Olen 2013. aastal lõpetanud kunstietraapia eriala draamateraapia suunal, ning hetkel jätkan õpinguid Tallinna Ülikooli magistriõppes.

Igapäevaselt töötan rehabilitasioonimeeskonnas erivajadustega laste ja täiskasvanutega. Varasem tööpraktika hõlmab ka tegelemist nii psüühika- kui sõltuvushäiretega, töö kaotanud inimestega, hooldekodus elavate eakate ning lastekodu noorukitega.Oma töös kasutan psühhodraama teoreetilist lähenemisi ning ühendan need kunstiteraapia meetodite ning tehnikatega.  Kunstiteraapiat kasutatakse depressiooni, ärevuse, stressi, madala enesehinngu, trauma,  ning dementsuse ravis. 

Registreerimine ja info:

+372 5257515

alissaivanova@gmail.com

Visiiditasu: 30€